پیوندها

سایت رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت

صنایع کوچک

خصوصی سازی• مشاورین ما :

 

در امور اداری، صنعتی، عمرانی

 

09123138853

09357735250

 

شهرک صنعتی اشتهارد

شهرک صنعتی امید البرز
( اشتهارد 2 )

شهرک صنعتی کوثر

 

شهرک صنعتی اشتهارد

آب و فاضلاب

واحد امور آب و فاضلاب هیئت امناء شهرک صنعتی اشتهارد با تعداد 7 نفر نیروی انسانی بصورت شبانه روزی خدمات و سرویس دهی خود را به صاحبان صنایع برنامه ریزی می نماید . لذا از آنجائیکه نوع خدمات را در این واحد میتوان بشرخ ذیل بر شمرد :
1 –  آب      2 – فاضلاب
1 – آب :
1 – 1 – در بخش آب که از 12 چاه ایجاد شده در شهرک صنعتی اشتهارد 5 چاه آب که در 24 ساعت بمقدار 1728متر مکعب آب در مدار مربوطه قرار می گیرد که در صورت بهره برداری از 5 حلقه چاه مجموعا" برای 24 ساعت 8640 متر مکعب آب قابل استفاده صاحبان صنایع خواهد بود .
2 – 1 – در شهرک صنعتی حدودا" 1500 دستگاه کنتور آب نصب گردیده است .
3 – 1 – نصب کنتور و پیگیری رفع مشکلات آن از شرح وظایف پرسنل امور آب می باشد .
4 – 1 – کنتور خوانی بصورت دوره ای ( هر دو ماه یکبار ) .
5 – 1 – وصل انشعاب که حسب ضوابط شهرک انجام می گیرد ( صاحب صنعت طی درخواست از دفتر شهرک صنعتی که بمیزان آب عمدتا" طی درخواست بر اساس جواز ساخت و پروانه برداری و نوع تولید تعیین می گردد )
6 – 1 – بررسی و پیگیری هر گونه رفع اشکال پیش آمده در فیش آب در کلیه مواقع .
بدیهی است محاسبه هزینه آب در شهرک صنعتی اشتهارد حسب فرمول اعلام شده از طرف شرکت شهرکهای صنعتی تهران اعلام می گردد .
246/ * متراژ زمین = مصرف مجاز
هزینه آب :
910 ریال تا سقف مصرف مجاز
1820 ریال بیش از دو برابر مصرف مجاز
2730 ریال بیش از سه برابر مصرف مجاز
850 ( ریال ) * متراژ زمین = هزینه شارژ سالیانه
6 – هزینه شارژ سالیانه  = هزینه شارژ دوره
ضمنا" مجموع آب در منبع بصورت ذخیره سازی انجام که از آنجا طی مسیرهای لوله کشی به مسیرهای اصلی آب واحدها انتقال می یابد .
قابل ذکر است در کلیه چاههای آب منابع کلر زنی بصورت اتوماتیک انجام می گیرد .
2 – فاضلاب :
1 – 2 – در بخش فاضلاب شهرک صنعتی اشتهارد حسب درخواست واحدها از دفتر شهرک که طی هماهنگی با پیمانکار مربوطه دستور و وصل انشعاب به اگو شهرک داده خواهد شد .
2 – 2 – قابل ذکر است در تمامی نقاط اصلی و فرعی شهرک صنعتی با 11000 هکتار با تعداد 11 بلوار اصلی شمالی و جنوبی بطول حدود 5 کیلومتر و حدود 8 بلوار غربی و شرقی بطول متوسط 4 کیلومتر کاملا" لوله کشی فاضلاب بصورت کاملا" تخصصی و مهندسی انجام گرفته است .
3 – 2 – مجموعا" حدود ------ منهول فاضلاب در شهرک صنعتی استقرار دارد که در صورت گرفتگی هر مسیر در هر نقطه ای از شهرک توسط پرسنل دلسوز و علاقه مند این واحد رفع گرفتگی و نقص فنی و غیره انجام می گیرد .
لازم به ذکر است که در بعضی از مسیرهای فاضلاب با توجه به نوع تولید واحدها گرفتگی بقدری شدید است که لوله 300 کاملا" پوشیده و هیچ راه نفوذی ندارد که میباید کل مسیر در بین دو منهول باز و اقدامات لازم رفع نقص و یا گرفتگی و یا احیانا" تعویض انجام گیرد .
4 – 2 – تعمیر و شکستگی خطوط لوله شبکه فاضلاب که در اثر بی احتیاطی پیمانکاران متعدد شهرک و یا اداره گاز و برق ایجاد می گردد از جمله معضلات و مشکلات پرسنل این واحد می باشد .
طبیعی است در جنب شرح وظایف محول پرسنل پیگیری انشعابات غیر قانونی – چاههای جذبی غیر اصولی واحدها (که می باید بعد از شبکه فاضلاب کلیه واحدها به آن وصل گردند و دیگر شرکتی دارای چاه جذبی     نباشد ) توزیع فیش قبوض آب در بین واحدها – اصلاح و ثبت مصرف مجاز آب برای واحدها – توجیه و رفع اشکال حضوری مراجعین به واحد امور آب و فاضلاب .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، محفوظ می باشد . مشاوره تلفنی: 09123138853