پیوندها

سایت رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت

صنایع کوچک

خصوصی سازی• مشاورین ما :

 

در امور اداری، صنعتی، عمرانی

 

09123138853

09357735250

 

شهرک صنعتی اشتهارد

شهرک صنعتی امید البرز
( اشتهارد 2 )

شهرک صنعتی کوثر

 

شهرک صنعتی اشتهارد

مختار باقری - مدیر انتظامات شهرک صنعتی

براستی که حفظ و حراست از داشته و سرمایه ها در هر محیطی کار آسانی نیست ، از کوچکترین محیط شخصی و خانوادگی گرفته تا مراکز بزرگ صنعتی و از شروع خلقت بشر تا آینده ای دور ، همیشه نیاز به کسانی احساس می شود که با تلاش مستمر و با چشمان همیشه بیدار در حراست از سرمایه های خود و دیگران کوشا باشند . هر چند در این راه مقدس و گاها" پر خطر ، جان خود را نیز در طبق اخلاص می نهند تا به آنچه که به آنها سپرده شده است گزند یا آسیبی وارد نشود .
در این راستا واحد انتظامات شهرک صنعتی اشتهارد که مسئولیت حراست از بزرگترین شهرک صنعتی در خاورمیانه را دارد ، در گذشته و در حال حاضر فداکارانه و شبانه روزی از هیچ کوششی دریغ نداشته و همواره در تلاش است تا به نحو احسن در انجام وظایف محوله کوشا باشد و در ادامه مسیر خود همچون گذشته ضمن رعایت معیارهای اخلاقی و دینی ، بزرگترین رسالت خود که همان پاسداشت از سرمایه های دیگران و همکاری با سایر واحدهای مربوطه است را سر لوحه منشور اخلاقی خود قرار دهد که در نهایت سربلندی واحد انتظامات شهرک ، موجب غرور ، عزت و اقتدار هر چه بیشتر شهرک صنعتی اشتهارد خواهد شد .  

در ادامه گوشه ای از فعالیت ها و اقدامات این واحد را خواهید خواند :

بخش انتظامی :
حفاظت و گشت زنی طی 24 ساعت ( بخصوص در شب با آژیر ) در سطح کل شهرک و محیط اطراف آن .
کنترل ورود و خروج کلیه خودروها و کنترل آنها در سطح شهرک .
همکاری با نیروی انتظامی جهت گشت زنی که در این راستا جا دارد که از نیروی انتظامی کلانتری 27 اشتهارد که نهایت همکاری لازم را با این واحد دارد کمال تشکر و قدردانی گردد .
همکاری پایاپای با واحد آتش نشانی در مواقع آتش سوزی و حوادث .

 بخش حراستی :
کنترل و آمار گیری از شرکت ها در شیفت شب و بررسی وضعیت نگهبانان آن شرکت ها و شناسایی زمینهایی که دارای چهار دیواری . سوله و یا شرکتهایی که دارای مصالح و دستگاه و غیره بدون نگهبان میباشند و تذکرات لازم به صاحبان آن شرکتها .

  بخش اجتماعی :
کنترل افراد و وسایل نقلیه مشکوک سبک و سنگین و راهنمایی و ارشاد افراد –پیگیری و حل و فصل مشاجره و درگیری بین پرسنل یا پرسنل با مدیریت و یا درگیریهای درسطح شهرک .
کنترل کلیه لوازم و تولیدات کارخانجات با برگ خروج و ممهور به مهر شرکت که با این کنترل حداقل طی 3 ماهه گذشته 6 مورد تولیدات و مواد اولیه که با همکاری نگهبان شرکت ها با مالخرها و غیره در حال خروج کشف شده است .
جلوگیری از ریختن زباله و نخاله و پسماند صنعتی در سطح شهرک با داشتن فضاهای باز بسیار و هدایت آنان به بیرون از شهرک   ( بازیافت حلقه دره )  .

 تصادفات :
رسیدگی و حل و فصل تصادفات و وضعیت مصدومین و اطلاع به راهنمایی و رانندگی .
در پایان به لطف و الطاف خداوند بزرگ و همت پرسنل انتظامات ، شهرک صنعتی اشتهارد که بزرگترین شهرک صنعتی در خاورمیانه می باشد . هیچگونه مشکلی از نظر سرقت و نامنی نداشته که این خود موجب غرور و مسرت و سربلندی انتظامات شهرک صنعتی می باشد  .

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، محفوظ می باشد . مشاوره تلفنی: 09123138853