پیوندها ، تبلیغات

سایت رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت

صنایع کوچک

خصوصی سازی

 

مشاوره برای راه اندازی کارخانه

09123138853

مشاوره برای جواز تاسیس

09121315289

رفع مسئولیت

 کاربر گرامی :

شهرک صنعتی اشتهارد در مقابل آگهی ها مسولیتی ندارد !

لطفا قبل از خرید بررسی نمایید


طراحی سایت حرفه ای یکی از مقوله هایی است که بسیاری از سایت ها به آن پرداخته اند. اما به راستی طراحی سایت حرفه ای به چه معناست؟

گروهی معتقد هستند که طراحی سایت حرفه ای یعنی استفاده از تکنولوژی های برتر دنیا مانند HTML5 و Ajax و jQuery و Bootstrap . در واقع این دسته از طراحان وبسایت ها، می کوشند تا با استفاده از تکنیک های روز دنیا، ظاهر و نمای سایت را به شیوه ای زیبا پیاده سازی کنند و در واقع، سایت را از لحاظ گرافیکی حرفه ای طراحی می کنند.

گروهی دیگر معتقد هستند طراحی سایت حرفه ای ،  به معنی ایجاد امکانات خاص در سایت است. یعنی این گروه می کوشند تا در پروژه طراحی یک سایت، یک سری امکانات خاص را ایجاد نمایند و با این امکانات خاص و حرفه ای، سایت را از سایت سایر رقبا متمایز نمایند.

اما واقعیت چیز دیگری است. در واقع، ظاهر مدرن و یا امکانات خاص، تنها بخشی از یک پروژه طراحی سایت هستند. به نظر گروه طراحی سایت سانیک، آنچه باعث می شود که یک سایت را حرفه ای بنامیم، داشتن ساختار درست است.

ساختار درست یعنی اینکه سایت کارایی مناسب داشته باشد و تمام امکانات آن به خوبی و سادگی و با حداکثر کارایی کار کنند.

بسیاری از سایت های مدرن و دارای امکانات خاص، بخش های زیادی دارند که نیمه کاره است و یا خطا می دهد. به نظر ما سایت حرفه ای سایتی است که شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد اما تمام اصول برنامه نویسی و بهینه سازی در آن رعایت شده است و نهایتا کاربران هنگام کار کردن با آن سایت احساس خوبی دارند.

اگر با این دید به طراحی سایت نگاه بکنیم، دیگر لازم نیست برای داشتن یک وبسایت حرفه ای، هزینه های زیادی بپردازیم. بلکه اصل را بر کارایی سایت قرار می دهیم و سعی می کنیم با ایجاد دسترسی ها مناسب برای کاربران، بازدید کنندگان سایت خود را به کاربران دائمی سایت تبدیل کنیم و این راهکار، تضمین کننده موفقیت سایت ماست. از سوی دیگر، ساختار اصولی و برنامه نویسی درست سایت، تضمین کننده ماندگاری سایت در تمامی شرایط خواهد بود.


منبع : http://www.sunicwebdesign.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بخش خصوصی می باشد