گروه معماری و دکوراسیون پایا تک از سال 1382 در زمینه طراحی ،ساخت واجرای،دکوراسیون فروشگاهی ،اداری ونمایشگاهی وهمچنین واردات واخذ نمایندگی برندهای معتبر مربوط به دکوراسیون مسکونی (کاغذ دیواری ، پارکت و ..)مشغول به فعالیت می باشد.

 

هدف این مجموعه ارتقای سطح کیفی طراحی وساخت واجرای دکوراسیون با بهره گیری از نیروهای مجرب وکارآزموده در زمینه های طراحی حرفه ای وساخت ونصب فنی ودقیق دکور منطبق باخواست کارفرمایان محترم می باشد .

طراحی و اجرا دکوراسیون در کرج

 


 

مشاوره: مشاورین با تجربه و تحصیل کرده ما در محیطی مطلوب شما ، پذیرای سوالات شما و ارائه راهکار های مناسب خواهند بود.

بازدید و نقشه برداری: تمامی پروژه ها توسط همکاران ما با هماهنگی ارباب رجوع بازدید  و نقشه برداری دقیق می گردد که جهت ارائه طراحی جامع و دقیق ضروری می باشد.

استدیو طراحی: این استدیو در محیط شرکت و با بهره گیری از طراحان کار آزموده و حرفه ای و با استفاده از نرم افزار های شبیه ساز 3D مانند : VRay و Mental ، آماده طراحی پروژه های مطابق با سلیقه کارفرما می باشد.

کارخانه تولیدی : این واحد تولیدی با بهره گیری از خطوط تولید پیشرفته و مکانیزه و نیروهای مجرب ، جهت ساخت و تولید هر چه بهتر و با کیفیت بالای محصولات دکوراتیو با طراحی از پیش ارائه شده تاسیس گردیده است.

اکیپ اجرا: گروه های نصب پایا تک ، متشکل از نیروهای دوره دیده و با سابقه ، عهده دار اجرای پروژه های کارفرمایان محترم می باشند ، بطوریکه از حمل محصولات از شرکت و یا کارخانه توسط خودروی شرکت تا آخرین مرحله نصب و تحویل کار در خدمت کارفرمایان عزیز خواهیم بود.

 


طراحی و اجرا دکوراسیون , دکوراسیون فروشگاهی , دکوراسیون نمایشگاهی , دکوراسیون در کرج  , دکوراسیون داخلی , طراحی داخلی , پارکت , کاغذ دیواری , سقف کاذب شبکه , سقف کاذب دکوراتیو , دیوارپوش , تری دی پنل , کابینت , طراحی و اجرای دکوراسیون در کرج,دکوراسیون فروشگاهی , دکوراسیون نمایشگاهی , دکوراسیون در کرج , دکور مغازه , دکور , دکور نمایشگاهی , سازه نمایشگاهی , دکوراسیون داخلی , طراحی داخلی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به بخش خصوصی ( کانون طراحان جوان ) متعلق است . طراحی سایت